Karrier

Bajai telephelyünkre keresünk új munkatársakat az alábbi pozíciókra:

telephely

SZERVIZES

FELADAT:
HIDRAULIKUS RENDSZEREK JAVÍTÁSA
BAJAI TELEPHELYEN, ESETENKÉNT KISZÁLLÁSSAL A VEVŐ TELEPHELYÉRE

ELVÁRÁS:
RUGALMASSÁG, JÓ PROBLÉMAMEGOLDÓ KÉSZSÉG
B KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNY
NÉMET NYELV ISMERETE ELŐNY DE NEM FELTÉTEL

ELŐNY:
HASONLÓ MUNKAKÖRBEN ELTÖLTÖTT IDŐ

AMIT KÍNÁLUNK:
VERSENYKÉPES JÖVEDELEM
HOSSZÚTÁVÚ BEJELENTETT MUNKAVISZONY
CSALÁDIAS KÖRNYEZET
MODERN MUNKAKÖRÜLMÉNYEK

SZERVIZTECHNIKUS

Bővülő csapatunkba keressük új, angolul beszélő Szerviztechnikus kollégánkat!

Mit fogsz csinálni:

Olyan ambiciózus, angolul beszélő szakemberre van szükségünk, aki kivételes együttműködési, kommunikációs és rendszerezési képességekkel rendelkezik. Új kollégánkként az Te feladataid közé tartozik majd a beérkező és kimenő alkatrész rendelések nyomon követése, kapcsolattartás partnereinkkel és szerelő kollégáiddal való együttműködés.

A szerepkör követelményei:

  • Műszaki végzettség vagy azzal egyenértékű
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv ismerete
  • Számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Diagnosztikai eszközök ismerete és korábbi tapasztalat előnyt jelent

Amit a JG-MAX kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Modern munkakörnyezet
  • Családias légkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Lehetőség szakmai nyelvismeret bővítésére

Magadra ismertél?